Avondrondleiding in het Jac. P. Thijssepark Amstelveen
Nieuws -> NatuurBron: IVN Amstelveen
18-06-2019
Het is lente, en het Jac. P. Thijssepark staat er  prachtig bij! Daarom geven de natuurgidsen van IVN Amstelveen een extra  rondleiding door het park. Geniet van de mooie doorzichten, de verrassende  soortenrijkdom aan planten, en natuurlijk van de vele vogels die daar voor hun  jongen zorgen.

(Foto Amstelveenweb.com - 2015)
Het Dr. Jac. P. Thijssepark is een heempark in Amstelveen. Het is in de 20ste eeuw aangelegd en ligt in de noordwesthoek van Amstelveen, aan de rand van het Amsterdamse Bos. Jacobus Pieter 'Jac P.' Thijsse (1865 - 1945 ) was een Nederlandse natuurbeschermer en botanicus. Hij wordt ook wel J.P. Thijsse genoemd. Hij richtte in Nederland de Vereniging tot Behoud van Natuurmonumenten op
Het park is oorspronkelijk aangelegd om rijke Amsterdammers te verleiden in Amstelveen te komen wonen, en trekt tegenwoordig ook veel buitenlandse bezoekers die voor dit park per bus naar Amstelveen komen. Wanneer: dinsdag 25 juni 2019, start 19.30 uur bij de ingang aan de Prins Bernhardlaan. Iedereen is welkom, en deelname is natuurlijk gratis.

            
            
            
            
            
            

