Bijgewerkt: 20 februari 2026

Amstel Gospel Choir
geeft 't Anker steun - 2026

Foto's -> Gebeurtenissen -> Kooruitvoeringen

Amstel Gospel Choirgeeft 't Anker steun
(Foto: AmstelGospelChoir - 2026)

Leden van het Amstel Gospel Choir en van Centrum 't Anker

Bron: Amstel Gospel Choir - februari-2026

Het swingende en enthousiaste Amstelveense Amstel Gospel Choir heeft tijdens twee volledig uitverkochte kerstconcerten op 20 december j.l. geld ingezameld voor IPSO Centrum ‘t Anker uit Mijdrecht. Tijdens deze jaarlijks terugkerende kerstconcerten in de St. Urbanuskerk in Bovenkerk te Amstelveen wordt door de koorleden een goed doel gekozen. Dit jaar besloot het koor extra aandacht te vragen voor het indrukwekkende en waardevolle werk van ’t Anker. Via een QR-code in het programmaboekje konden bezoekers direct een donatie doen, daarnaast was er ook de mogelijkheid om contant bij te dragen.

Dat dit niet zonder resultaat is gebleven, blijkt uit het prachtige eindbedrag. Amstel Gospel Choir heeft op donderdag 12 februari met trots een cheque van €800,00 Euro overhandigd aan ’t Anker. Een donatie die volledig op zijn plek is en waarmee opnieuw waardevolle wensen en doelen gerealiseerd kunnen worden.

Veel mensen krijgen in hun leven te maken met kanker. En hoewel de vooruitzichten op doorleven met kanker steeds beter worden, heeft de ziekte ingrijpende gevolgen voor alle betrokkenen. Midden in het Groene Hart biedt Centrum voor leven met en na kanker ’t Anker een ontmoetingsplaats aan iedereen die met kanker in aanraking is gekomen, als patiënt, ex-patiënt, naaste of nabestaande.

Klik hier voor andere foto's in de categorie Gebeurtenissen