Grote hoeveelheid drugs en geld vond de politie in Amstelveen
Nieuws -> PolitieBron: Politie NL
27-05-2025
Een tip die leidde tot de vondst van een grote  hoeveelheid drugs en een flink geldbedrag. Op dinsdag 20 mei 2025 deed de  politie een inval op drie adressen in Amsterdam en Amstelveen. Twee mannen zijn  aangehouden op verdenking van betrokkenheid bij de gevonden goederen.
  Afgelopen week viel het arrestatieteam twee woningen in  de Pijp en een in Amstelveen binnen. In één daarvan vonden de collega’s een  rugzak met bijna 6 kilo hasj en een groot geldbedrag. In een andere woning troffen  ze 80 kilo cocaïne aan, wat een straatwaarde van zo’n 4 miljoen euro heeft. De  drugs zijn in beslag genomen en zullen worden vernietigd.
  Na de vondst hield de politie een 31-jarige man uit  Groot-Brittannië en een eveneens 31-jarige man uit Amstelveen aan. Na de  voorgeleiding aan de rechter-commissaris zit de Brit op dit moment nog steeds  in bewaring, de man uit Amstelveen is heengezonden in verdere afwachting van  zijn proces.
  Melden loont. Gemeenten, politie en andere  organisaties werken samen in de strijd tegen drugscriminaliteit. Maar u als  buurtbewoner of ondernemer bent misschien nog wel de belangrijkste schakel.  Ziet, hoort, ruikt u onraad in uw buurt? Of ruikt u een sterke, chemische geur  rondom een pand of woning? Of draagt iemand met regelmaat vaten en jerrycans  een woning in en uit? Neem het serieus en doe melding bij de politie via  0900-8844. Doet u liever anoniem een melding? Dit kan bij Meld Misdaad Anoniem  via 0800-7000.

            
            
            
            
            
            

