Open huis in asielzoekerscentrum aan W.H. Keesomlaan
Nieuws -> GemeenteBron: Gemeente Amstelveen
24-03-2025
Op maandag 7 april 2025 organiseert het COA (Centraal Orgaan opvang asielzoekers) een ‘open huis’ voor omwonenden en andere geïnteresseerden in het nieuwe AZC aan de W.H. Keesomlaan 8-10 in Amstelveen. In deze nieuwe locatie worden vanaf april maximaal 300 asielzoekers opgevangen.
Omwonenden en andere geïnteresseerden zijn welkom om op de opvanglocatie te komen kijken. Het open huis vindt plaats op maandag 7 april 2025 tussen 16.00 en 19.00 uur.
Het COA is na de ingebruikname van de opvanglocatie verantwoordelijk voor de begeleiding van de bewoners en het beheer van de locatie. Medewerkers van het COA en van de gemeente zijn tijdens het open huis aanwezig om uitleg te geven en vragen te beantwoorden.
Datum en tijd: maandag 7 april 2025, van 16.00 tot 19.00 uur. Locatie: Prof. W.H. Keesomlaan 8-10, 1183 DJ Amstelveen
Aanmelden is gewenst
Het COA verzoekt geïnteresseerden om zich vooraf aan te melden door een e-mail te sturen naar amstelveen@coa.nl , onder vermelding van ‘Open Huis 7 april’. Met vragen over het open huis kunnen inwoners contact opnemen met de opvanglocatie via amstelveen@coa.nl . Er is er veel informatie over opvang van asielzoekers te vinden op www.coa.nl en op de website van de gemeente: www.amstelveen.nl/vluchtelingen , met vragen en antwoorden over de opvang van asielzoekers in Amstelveen.