Bijgewerkt: 29 mei 2025

Oplichters zijn weer actief in Amstelveen

Nieuws -> Politie

Bron: Politie Basisteam Amstelveen
28-05-2025

Oplichters zijn actief die zich voor doen als klusjesmannen in Amstelveen, waarschuwt het Politie Basisteam Amstelveen op hun Facebook-pagina.

Er zijn mannen die zich voordoen als aannemers of klusjesmannen. Zij bellen bij je aan en bieden aan de deur verschillende diensten aan. Denk hierbij aan het schoonmaken van je dakgoot of het reinigen van je oprit. Ze spreken van tevoren geen prijs af, maar vragen vaak achteraf om een groot bedrag wat je enkel contant kunt betalen.

Foto Amstelveen
(Foto Politie NL - 2023)

Klusjesman

Hoe herken je ze? - ze komen aan de deur; - spreken vaak geen Nederlands; - rijden vaak in een buitenlands voertuig; - bedrijfskleding zonder logo; - hun website werkt niet; - geen contact te krijgen met klantenservice; - factuur wordt handmatig uitgeschreven.

Uiteraard zijn niet alle klusjesmannen onbetrouwbaar! Wij willen jullie met name verzoeken om goede afspraken te maken, voordat er een klus wordt uitgevoerd. Vertrouw je het niet? Neem dan contact met ons op 0900 – 8844. https://www.meldmisdaadanoniem.nl/melden



Amstelveenweb.com is niet verantwoordelijk voor de inhoud van de nieuwsberichten.